Музика у творах Шевченка

Березневі дні приносять нам спогади про славного сина українського народу  - Тараса Шевченка. Могутня сила його таланту пробуджує розум та серця людей і закликає любити рідну землю, пишатися її історією та сьогоденням.

У ці пам'ятні дні учні 5-6-х класів школи №3-колегіуму, які навчаються в Смілянській школі мистецтв по класу гітари (керівник Пугач Л.І.), підготували та провели для своїх менших друзів літературно-музичну вітальню. Цей захід відкрив для наших другокласників музичний світ поезії Кобзаря, який здобув славу одного з наймузичніших поетів світу. Вірші Шевченка перелилися широким потоком в інструментальні твори, які виконували юні гітаристи. Це і «Думи», «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Бандуристе, орле сизий».

У серцях малечі назавжди залишиться пам'ять про талант Тараса Шевченка та його неперевершені поетичні твори.