Цікаво та пізнавально

Революційні події, що охопили Україну у 1917-1921-х роках неабияк вплинули на розвиток держави у цілому. Під час цих буремних подій на українських землях розгорнулася справжня боротьба за самостійність українського народу та відновлення державності. Утворення Української Народної Республіки, Правління Гетьманату, отаманщина, Директорія, Перший і Другий Зимові походи армії УНР проти більшовиків – стали свідченням українського національного відродження ХХ століття.

З метою збереження національної пам’яті була проведена науково-практична конференція: « Українська революція: 100 років надії і боротьби». В онлайн-зустрічі взяли участь учитель історії Шаматова Анастасія Рінатівна та учениця 11 класу Стеблина Діана.  Під час конференції були представлені наукові дослідження юних краєзнавців з теми: Революція 1917-1921-х років». Особливо цікавими роботами були дослідження Черкащини у 1917-1921-х роках. Також були представлені роботи професорів та академіків, які зробили значні відкриття саме в цій галузі історії України.

Конференція була дуже цікава і корисна, адже ми- сучасне покоління повинні пам’ятати, що саме народ пише свою історію.

Діана Стеблина, учениця 11 класу