День Святого Валентина

14 лютого, у всьому світі святкують День святого Валентина. Це свято всіх закоханих. У цей день прийнято вітати свої другі половинки, а зачасту і рідних та близьких, яких ми любимо.

Скільки людей, скільки почуттів і стільки ж способів їх висловити та відсвяткувати День Валентина.

Ніби нічого складного і все зрозуміло про це свято. Але ж кохання не підвласне часу та віку.

У День святого Валентина багато людей зізнаються один одному в любові або нагадують про свої почуття.

Свято названо на честь святого Валентина. Існує безліч легенд про святого Валентина. Одна з них пов'язана з таємними одруження закоханих пар.

Наші учні активно залучилися до святкування цього дня, облаштувавши фотозону та привітавши всіх учнів. вчителів з цим чудовим днем.

Прес-центр школи № 3-колегіуму