Корисні дослідження

Скільки цукру?

Щодня наші діти їдять різні солодкі смаколики, які їм так до душі. Але водночас вони розуміють, що цукор не є корисним продуктом. Про це школярі дізнаються на уроках біології, хімії, основ здоров’я, предмету «Я досліджую світ».
Так ось одного дня маленькі дослідники четвертого класу школи №3-колегіуму вирішили перевірити на практиці вміст цукру у різних улюблених снеках. Свої дослідження діти проводили в групах і оформили результати у вигляді проєкту.
Учні отримали такі результати досліджень, що вразили як дітей, так і дорослих. А представлені на огляд всієї школи лепбуки переконали всіх колегіантів в тому, що смачно – це не завжди корисно, і від здорового харчування залежить самопочуття та настрій!

Олена Кирилова,
вчитель початкових класів школи №3-колегіуму