Що значить бути модним?

Кожна людина має право на вираження власної неповторності, вираження власного «Я», зокрема, й через моду. Чи мають якесь відношення до моди молодші школярі, особливо першачки?

На це непросте, але важливе питання протягом тижня, присвяченого моді, відповідали учні 1-Б класу школи №3-колегіуму. Вони досліджували, що таке мода, як вона допомагає виділитися. Чи варто заради моди поступатися будь-чим – зручністю, повагою, дружбою, спілкуванням? Що важливіше – зовнішня краса чи особисті якості людини? Чому здоровим бути модно?

Діти з задоволенням створювали ескізи суконь для Попелюшки та її сестер. Були дизайнерами одягу для ведмедиків, які поспішали на день народження. Дізналися історію виникнення одягу, аксесуарів, навіть створили колекцію найкрасивіших ґудзиків, які знайшли вдома. З задоволенням демонстрували діловий одяг для школи. А також, працюючи в командах, змогли розрізнити одяг за призначенням: спортивний, повсякденний і святковий.

Найголовніше, що зрозуміли наймолодші учні – бути дружними – це модно!

Ольга Бурська,
вчитель початкових класів школи №3-колегіуму