ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ

Доброта – це те, що може
побачити сліпий і почути глухий.
(Марк Твен)

Що особисто нам може дати доброзичливе ставлення до інших людей? Внутрішнє відчуття тепла, моральне задоволення? Все це, швидше за все, правда, але вчені з нового дослідницького центру кажуть, що у доброти є і більш потужний ефект: вона може продовжити нам життя.

Третьокласники школи №3-колегіуму також долучилися до святкування Всесвітнього дня доброти. Адже, освітній процес передбачає не лише оволодіння предметними компетентностями, а й що не менш важливо, соціальними.
Молодші школярі організували он лайн виставку робіт на тему «Добро починається з тебе», під час якої висвітлили своє бачення, що таке добро та в чому воно може проявлятися. Кожна робота несла частинку людської доброти та випромінювала дитячу щирість.