ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Традиційно 9 листопада учні школи №3-колегіуму взяли учать у відзначенні Дня української писемності та мови. Це свято спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги до проблем української мови, її вивчення та розвитку, її популяризації та водночас демонстрації краси та багатства. Цього дня також вшановується пам’ять преподобного Нестора Літописця, адже вважається, що саме з нього починається писемна українська мова.

Шкільний учнівський парламент приєднався до відзначення цього пам’ятного дня. А оскільки зустрітися в школі не можна, то все спілкування проходило он лайн, в режимі відео конференції, під час якої діти познайомилися з історією виникнення писемності, дізналися про історію свята та традиції його відзначення в незалежній Україні, а на завершення взяли участь у захоплюючій вікторині, розміщеній на платформі Classroom. Діти охоче сформували відповіді, демонструючи здобуті знання за допомогою сучасних інтернес-ресурсів для навчання.