Ми - нащадки славного козацтва!

12 та 13 жовтня у школі №3-колегіумі було проведено низку тематичних заходів, присвячених Дню захисника України, Дню українського козацтва: виховні години, уроки мужності, лекції, бесіди, спортивні змагання.

Класні керівники 1-5-х класів провели години спілкування на тему «Нащадки козацької слави», під час яких познайомили учнів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва. Діти продемонстрували свою спритність, кмітливість та ерудицію у конкурсах «Розваги маленьких козачат». Учні 6-11-х класів завзято та активно взяли участь у тематичних розвагах та історичних хвилинках, під час яких байдужих не виявилося, адже мужність, звитяга, розум та козацька слава наших прадідів червоними нитками прописана на сторінках літопису української історії.

14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь, наші колегіанти, ревно береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції, а вчителі школи №3-колегіуму, адміністрація та директор Тетяна Карло всебічно сприяють цьому, виховуючи справжніх патріотів рідного міста та країни.