Маленькі добротворці

На початку жовтня  благодійний фонд «Щаслива лапа» традиційно пропонує провести Всеукраїнський  урок доброти та гуманного ставлення до тварин. Захід має привернути увагу до ситуації з домашніми та безпритульними тваринами в Україні. А у нашому закладі, школі №3-колегіумі, питанням виховання гуманного ставлення дітей не лише до тварин, а й до всього оточуючого світу, приділяється дуже велика увага як класними керівниками, так і соціально-психологічною службою, і адміністрацією разом з директором Тетяною Карло.

Тож урок доброти 6 жовтня провели найменші учні 1-Б класу школи №3-колегіуму. Він почався з перегляду соціального відеоролика «Тварини – це не іграшки». Першокласники прийшли до висновку, що не можна знущатися над тваринами, виганяти їх з дому і позбавляти любові та піклування.  Діти принесли фотографії своїх домашніх улюбленців і з великим задоволенням розповідали про їхні звички своїм однокласникам. Серед улюблених тварин у малюків є котики, собачки, рибки, папужки, хом’ячки, черепахи і навіть равлики. Першокласники вчаться їх доглядати, годувати, дбати про комфортне середовище. Діти, які через певні причини поки що не мають таких улюбленців, принесли свої іграшки. Вони надіються, що через деякий час у них обов’язково з’явиться щирий і вірний хвостатий друг. Адже тоді життя набере іншого сенсу і заграє веселковими кольорами. Як мало треба для щастя малюкам!