Чарівний капелюшок

Дуже багато учнів школи №3-колегіуму люблять книгу «Аліса в країні чудес». А якщо хто її й не читав, то фільм бачили всі, бо ходили на його перегляд всім класом. Тож, дізнавшись, що 6 жовтня в календарі позначений як День Капелюшника, одного з персонажів твору, вирішили провести у четвертому класі День капелюха. Виявляється, це не лише необхідна, але й дуже цікава річ.

Діти проаналізували весь історичний шлях капелюха, дізналися, які різновиди головних уборів існують (а їх дуже велика кількість!!). Учні цього дня принесли капелюхи та розповідали про них. І кожна розповідь була цікава, адже кожен капелюх мав свою, особливу, історію. Дефіле в капелюхах підняло настрій всім та зарядило позитивом на весь день не лише четвертокласників, а й усіх учнів, хто мав можливість спостерігати за цим яскравим дійством. Діти навіть спробували виготовити капелюхи власноруч. Це виявилося не дуже легкою справою, та якою ж була їхня радість, коли все таки вони змогли досягти бажаного результату. А гра «Чарівний капелюшок» перетворила перерви не лише на динамічну, але й захоплюючу розвагу!