Свято радості та усмішок

З чим у вас асоціюється повітряна кулька? У нас із радістю, легкістю та розвагами. На друге жовтня припадає декілька чудових свят - Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри та Всесвітній день усмішки. Ці свята дуже легко поєднуються, адже неможливо уявити повітряну кульку без гри та усмішок!

Тому четвертокласники школи №3-колегіуму провели тематичний день, присвячений повітряним кулькам. Чудові поробки, цікаві розповіді, змагання, конкурси, експерименти та досліди – все було пов’язане з повітряними кульками. Найцікавішим виявився для учнів дослід «Танцюючі чоловічки». А рухливі перерви цього дня були ще жвавішими, бо кульки їх зробили яскравими та наповненими дитячим сміхом і веселощами!