Корисні подарунки від бренду Roussin

День 29 вересня для учнів школи №3-колегіму розпочався з приємного сюрпризу. У зв’язку з реалізацією проєкту SAFE FASHION за підтримки Українського Культурного Фонду кожен учень початкової школи отримав у подарунок антиаварійний рюкзак, який був створений брендом Roussin. Засновниця та дизайнер бренду Roussin – Софія Русинович, її дитячі роки пройшли у Смілі. Тому пані Софії було особливо приємно особисто презентувати створені рюкзаки смілянській малечі.

А діти були сповнені радості, коли отримали такі несподівані і такі корисні подарунки, а також мали можливість переглянути чудовий мультфільм про світловідбивні елементи та безпеку руху.
Рюкзаки оздоблені світлоповертачами, тобто поверхня флікера вкрита спеціальними скляними кульками. Коли на них потрапляє світло, воно відбивається у зворотному напрямку. Флікери здатні відображати до 85% світла, яке на них потрапляє. Вони працюють навіть у туман, дощ або снігопад.

Тому ми впевнені, що разом із гарним настроєм нашим маленьким учням буде забезпечена ще й безпека у будь яку пору року. Щиро дякуємо бренду Roussin та Софії Русинович за турботу про дітей!