Цікавинки шкільного життя

Цікаві експерименти, які ілюструють різноманітні фізичні явища, завжди допомагають учням краще зрозуміти матеріал уроку, мотивують до самостійних досліджень. Тому така форма роботи часто використовується на уроках вчителями початкових класів школи №3-колегіуму. Так нещодавно четвертокласники проводили у класі цікавий експеримент: як бактерії зникають від води. А оскільки наші четвертокласники вже дорослі, то такі досліди вони самі проводять, самі фільмують, самі коментують і роблять висновки, а вчителю залишається із захопленням спостерігати за процесом, бо й самій теж цікаво! Цей фізичний експеримент схожий на якусь магію! А ще його цінність в тому, що він вкотре нагадує дітям про важливість миття рук.

Іще одна форма роботи на уроці, яку дуже полюбляють наші учні початкових класів – це творча майстерня. Останнім часом дуже популярним подарунком стали "смачні букети". Тож наші четвертокласники вирішили спробувати свої сили у створенні "солодких" композицій з цукерок. Кожен дуже старався, адже вже спланував, кому подарує цей букет. І вони вийшли дуже гарні та цілком конкурентоспроможні! Можливо, в майбутньому це захоплення для когось із них переросте у щось більше.