Олімпійський тиждень у школі

  Протягом тижня в школі №3-колегіумі в рамках «Олімпійського тижня» було організовано чимало цікавих заходів: тематичні години спілкування, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні змагання по класам, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом. Зміцнення здоров’я дітей, залучення їх до занять фізкультурою та спортом – це важливий напрямок роботи, якому надають першочергову увагу і класні керівники, і вчителі фізкультури, і адміністрація закладу на чолі з директором Тетяною Карло.

 
  До проведення «Олімпійського тижня» долучилися всі колегіанти, демонструючи свої вміння, досягнення, нагороди, тематичні костюми з різних видів спорту, таких як карате, таеквондо, гімнастика, веслування на байдарках і каноє, спортивно-бальні танці, бальні танці та багато інших.

  
  Веселими і задоволеними залишилися всі учні. Ми ще раз переконались, що в нашому колегіумі вчаться сильні, спритні й сміливі люди. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

Прес-центр школи №3-колегіуму