БЛОГ ЯК ІННОВАЦІЙНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ СУЧАСНОГО ВЧИТЕЛЯ

Сьогодні освітній блог може стати робочим інструментом вчителя, тому надає унікальну можливість для спілкування та взаємодії всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та їхніх батьків.
Для учнів блог – це зразки виконання творчих завдань, участь у конкурсах, проєктах, олімпіадах, додавання заміток, фотографій, творчих робіт, засіб зв'язку та спілкування з однокласниками з метою обговорення спільних справ, самоосвіта та інше.

Учителі школи №3-колегіум використовують блоги в навчальному процесі як джерело інформації, що попередньо опублікована; для організації дискусій (семінарів) за темами навчальної програми; для організації дистанційного навчання; для контролю на основі публікацій, обговорення контрольних робіт і завдань.
Блог – це не просто «модна забава», а сучасний і корисний робочий інструмент в процесі взаємодії всіх учасників освітнього процесу. Робота з блогом дуже цікава, пізнавальна і результативна!

Світлана Павлик,
учитель української мови та літератури школи №3-колегіуму