Навчаємось вчити для життя


  Реалізація заявлених завдань Нової української школи залежить від кожного конкретного педагога: його знань, умінь, компетенцій, розуміння стратегічних цілей діяльності.
  Саме тому методичною службою школи №3-колегіуму ведеться кропітка робота щодо постійної самоосвіти і професійного самовдосконалення педагогічних працівників. А це, перш за все, участь у конкурсах та виставках різних рівнів, міських та обласних семінарах, у дослідно-експериментальній роботі та науково-педагогічних проектах і конференціях.

  
  Навчальний рік, що минув, теж був інформаційно насиченим та пізнавальним. Адже продовжилась робота закладу у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти у рамках реформи «Нова українська школа», у цільовій обласній програмі «Інноваційні школи Черкащини», у науково-педагогічному проекті інноваційної моделі ЗНЗ «Школа майбутнього».
  А вчителі школи №3-колегіуму брали участь у різних заходах: у Міжнародних конференціях «Нові педагогічні підходи в STEAM освіті» (Ольга Бурська, Наталія Маценко, Алла Яковенко, Ольга Стеценко, Інна Кодола та Олена Кирилова); від студії освіти для викладачів "Сова" "Інноваційні підходи у навчанні англійської мови" (Ольга Бугаєнко). Зінаїда Юцкевич та Світлана Волошина відвідали конференцію «Цифрова трансформація освіти» у місті Івано-Франківськ. Наталія Голоднюк брала участь у 7-тижневому стажуванні в США за Програмою педагогічної майстерності вчителів з країн Євразії, Азії, Африки та Латинської Америки. Світлана Волошина була учасником Всеукраїнського фестивалю: «Мій особистісно зорієнтований урок» у місті Червоноград Львівської області. Наталія Маценко брала участь у Всеукраїнській серпневій конференції «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи», а Наталія Жиганюк, Людмила Поліщук та Наталія Маценко - у Форумі учасників пілотного експерименту НУШ “Агенти змін”.

  
  Наталія Шульгіна, Ольга Стеценко та Олена Хлівна активно працювали під час освітнього коучингу «Панорама інновацій професійного розвитку педагогічних працівників Черкащини в контексті НУШ». Інна Галета ділилась досвідом роботи під час семінару-практикуму для керівників обласних методичних об’єднань біологічного напрямку «Інноваційні методи при викладанні біології» у місті Києві. Наталія Маценко одержала Сертифікат учасника конкурсу Національної премії «GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE». Педагоги закладу протягом року брали активну участь у Інтернет-заходах різних рівнів: у вебінарах, інтернет-семінарах, інтернет-конференціях онлайн-платформи «Всеосвіта», студії онлайн-освіти EdEra, платформи «Основа», платформи «На урок», цифрового видавництва «МЦФЕР», платформи «Prometheus», цифрової платформи «Дія», та інших.

 
  Навчаються вчителі школи №3-колегіуму для того, щоб втілити головну мету: створення освітнього середовища для впровадження навчання для життя. Тільки така українська школа є відкритою, цікавою та сучасною.

Олена Золотоверха,
заступник директора школи №3-колегіуму