Навчання – це зміна здивування розумінням

Під час дистанційного навчання вчителі початкових класів школи №3-колегіуму приділяли велику увагу самоосвіті та підвищенню фахового рівня через різноманітні інтернет-платформи та заходи. А саме: онлайн-вебінари на сайтах «На Урок», «Всеосвіта», «Освіторія», «MCFR. Цифрове видавництво», «Шкільний світ», «OpenSchool», Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності «Дія»; опановували курси на платформах «Prometheus», EdEra , «Уміти». Вчителі пройшли онлайн-навчання в рамках педагогічної ради «Як стати гуру в дистанційному навчанні: 10 практичних порад» на платформі Всеукраїнської Віртуальної школи «Ранок». Також були учасниками Online марафону «Дистанційна реальність: думаємо по-новому, діємо по-іншому» .

Отримані знання та навички допомагають вчителям початкових класів школи-колегіуму якомога краще організовувати освітній процес у будь-яких умовах навчання (очного або дистанційного). А також не лише крокувати в ногу з сьогоденням, а бути на крок попереду.

Прес-центр школи №3- колегіуму