Фантастична п’ятірка

Час вимушеного карантину сприяв творчому саморозвитку та самоосвіті вчителя.

Крім проведення уроків, учителі школи №3-колегіуму впорядковували методичні матеріали, підвищували свою кваліфікацію, проходили дистанційні курси, цілу низку вебінарів від мережевих платформ, ресурсів та студій онлайн-освіти «На Урок», «EdEra», «Prometheus» та інших. Тобто, займалися вдосконаленням професійних навичок та саморозвитком.

Кожен учитель володіє фантастичним скарбом – власним досвідом, який вилився у розробки до уроків.

Так, учитель трудового навчання та технологій, Галина Попова, взяла участь в конкурсі розробок «Фантастична п’ятірка», поділилася з колегами своїми здобутками на освітньому онлайн-порталі для вчителів «На урок».

Отримала шість сертифікатів про публікацію на сайті naurok.com.ua за авторський матеріал, грамоту  за активне поширення власного педагогічного  досвіду серед спільноти освітян України, подяку за поповнення бібліотеки проекту «На урок» авторськими розробками, диплом учасника конкурсу навчальних розробок  «Фантастична п’ятірка» від освітнього проекту «На урок». Серед учасників конкурсу проходив розіграш подарунків, і вчитель трудового навчання та технології  виграла безкоштовний сертифікат на вебінар.