Коли карантин – на користь

  Учні початкових класів школи №3-колегіуму протягом навчального року завжди активно та із задоволенням беруть участь у різноманітних онлайн-олімпіадах і конкурсах. Це цікавий інтерактив та унікальна можливість для учня продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди.
  Період карантину несподівано подарував дітям чимало вільного часу, який вони мали змогу наповнити цікавими, корисними для себе справами. Наші учні не гаяли марно час, а використовували його для саморозвитку, самовдосконалення. Чудові можливості для цього надали сайти «На урок», «Всеосвіта», «Олімпіс».

  
  У Всеукраїнських інтернет-олімпіадах сайту «На урок» під час карантину взяли участь 69 учнів (переможців 54). Учасниками інтернет-олімпіад з математики, української мови, природознавства, інформатики на сайті «Всеосвіта Весна - 2020» стали 96 учнів (переможців 82).
  Нагороджено дипломами за успішне проходження базового онлайн-курсу Вчи.юа з математики 7 учнів других класів. Отримано почесні грамоти за кращий результат у «ТОПі однокласників» сайту «Мій клас» (24 особи).
Переможцями та учасниками весняного конкурсу "ОЛІМПІС-2020" з інформатики стали 37 учнів.
  В онлайн-конкурсі "Колосок" в першому турі взяли участь 8 дітей, у другому - 2. Учениця 2-А класу Артьомова Софія взяла участь у Всеукраінському конкурсі дитячих малюнків про космос на тему " Політ до місяця і далі".
  Активними учасниками Конкурсу до Дня української писемності та мови «Слово до слова» (березень 2020 року) стали 18 учнів, дипломи переможців отримали – 15 , а переможцями інтернет-конкурсу «Безпечний Інтернет» стали 9 учнів.

 
  Нагороджено дипломами різного ступеня за участь у конкурсах «Кенгуру», «Соняшник», «Колосок» 104 учасники. Ми пишаємось нашими переможцями, їхнім бажанням розвиватись, удосконалюватись, здобувати нові знання!

Прес-центр школи №3-колегіуму