Народні костюми та прапори країн Європи

До відзначення Дня Європи учні 2-В класу школи №3-колегіуму з радістю долучились до проєкту «Народні костюми та прапори країн Європи». Цим проєктом діти хотіли підкреслити відкритість та толерантність українського народу по відношенню до Європейського співтовариства.

Учні разом з батьками були і постановниками, і костюмерами, і перукарями, і фотографами. Вони створили неймовірні образи, користуючись тільки тим, що виявилось «під рукою». Дітям цікаво було перевтілитися в створений образ та відчути себе представником іншої країни, а потім відобразити цей образ на світлині.

Дивлячись на яскраві і колоритні образи, бачимо, що наші класні родини з успіхом довели кожний образ до бажаного результату, а під час підготовки діти дізнались багато нового та цікавого про ту чи іншу європейську країну.

Наші другокласники відобразили головну мету проєкту: показати, що Україна є європейською країною з великим майбутнім, и ми цінуємо власні традиції та культуру, поважаємо традиції та культуру наших сусідів!

Алла Гончаренко,
класний керівник 2-В класу школи №3-колегіуму