До Дня Європи в Україні

Вміти жити. Вміти діяти. Вміти жити разом. Вміти бути

Сучасний світ неможливо уявити собі без змін та модернізації. Упровадження інноваційних педагогічних технологій, передового та новаторського досвіду, що має забезпечити формування потенціалу нації, здатного творчо та ефективно вирішувати ключові завдання, є не просто тенденцією, а необхідністю існування нашої країни в умовах інтеграції до Європейського освітнього простору. Це є метою існування і головними завданнями колективу школи-колегіуму, які ми успішно розв’язуємо протягом багатьох років.

Як це нам вдається? Насамперед, ми розуміємо, якого кінцевого результату хочемо досягти. А наш кінцевий результат – це освічені, розумні, порядні, людяні, успішні, щасливі і реалізовані у житті випускники. Нам дуже імпонує модель освіченої людини у ХХІ ст., яка була запропонована ЮНЕСКО, тому ми працюємо так, щоб наші діти «Вміли жити. Вміли діяти. Вміли жити разом. Вміли бути». Ми маємо чіткий план дій, стратегію розвитку і життя нашої шкільної родини. Та найголовніше, ми вміємо реалізовувати наші плани, адже партнерські стосунки між учнями, вчителями, батьками і громадою, комфорт і затишок нашої оселі та сучасна матеріальна база, повага один до одного, прагнення до спільної діяльності та уміння і бажання впроваджувати всі сучасні технології рухають нас уперед, дозволяють розширювати кордони нашої свідомості, кордони спілкування.

Я можу дуже багато розповісти про те, як працює колектив нашої школи-колегіуму, про наші досягнення і перемоги, про участь у найрізноманітніших проєктах, апробаціях, конкурсах, виставках. Але красномовніше про результати роботи говорять результати наших випускників, адже минулого року наш заклад був найкращим у місті за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання та посів високе рейтингове місце серед закладів освіти області. І найвищою нагородою нам, педагогам, є слова наших випускників, які часто повертаються гостями до школи і говорять: «Ми вміємо жити. Вміємо діяти. Вміємо жити разом. Вміємо бути. І цього нас навчили в рідній школі №3-колегіумі!»

Тетяна Карло,
директор школи №3-колегіуму