Щасливі діти – наше достойне майбутнє

Життя постійно кидає нам виклики. А час пандемії – це час переоцінки життєвих цінностей і для дорослих, і для дітей. З огляду на теперішню ситуацію з пандемією, наші діти подорослішали, стали самостійнішими та відповідальнішими. Вони з іншим розумінням почали ставитись до цінності свого життя і своїх рідних.

Учні 2-В класу школи №3-колегіуму з радістю підтримали акцію «Життя – це дар! Цінуй його!». Діти творчо, креативно та зі змістом оформили свої роботи.

А найголовніше, коли переглядаєш дитячі фото, розумієш, що наші діти усвідомили те, що треба цінувати кожну мить життя і радіти всім можливостям, що воно нам дає: радіти можливості спілкування з рідними і сприймати це, як щасливу нагоду, а не тягар.

А ми, дорослі, маємо пам’ятати: щасливі діти – це наше впевнене, достойне майбуття!

Алла Гончаренко,
вчитель початкових класів школи №3-колегіуму