Дистанційна підготовка до ЗНО

Період карантину ставить перед вчителем та учнем нові завдання. Особливо змінилися напрямки та методика підготовки до цьогорічного ЗНО.
Учителі історії школи №3-колегіуму поставили питання: «Як в умовах дистанційного навчання якісно підготувати випускників до тестових випробувань?» І відповідь на це питання – чітка організація роботи. В першу чергу - це тісна співпраця вчителя та учнів. Наші вчителі націлюють дітей на головне, щоб учні готувалися виключно по програмі ЗНО. Крім того, обов’язково надають допоміжні матеріали: таблиці; факти; довідники; схеми, зображення пам’яток архітектури тощо.

 
По друге, під час підготовки до ЗНО з історії України учні повинні багато працювати з портретами, картами, пам’ятками. В цьому випадку вчителі активно залучають відеоуроки, платформи: «На Урок»; «ZNO-2020»; «Iv-tesportal 2020». Таким чином, діти мають змогу пройти онлайн-вправи, а вчитель - проконтролювати їх відповіді, допомогти та націлити на правильні відповіді.

       


По-третє і, найголовніше, є спілкування або консультація через Skype або Zoom. Ці платформи надають можливість індивідуально попрацювати з кожною дитиною, пройти з нею тести, допомогти повторити та закріпити певну тему.
Ми завжди пам’ятаємо, що кожна дитина особлива і неповторна, тому індивідуальна робота - це найкращий варіант для підготовки до ЗНО з історії.

Анастасія Шаматова,
вчитель історії та правознавства школи №3-колегіуму