Необмежені можливості в навчанні

У рамках програми «Нова Українська Школа» наш освітній заклад, школа №3-колегіум, з початку року поповнився інтерактивними дошками.
 Надзвичайно були раді ми – вчителі початкових класів! Адже початківці завжди готові до впровадження нових інтерактивних технологій, щоб підвищити зацікавленість учнів до навчання та довіру батьків.

Дружний колектив нашої кафедри був активним учасником тренінгу «Необмежені можливості в навчанні разом з інтерактивною дошкою», який провів представник фірми «Intboard» Анатолій Малюх. Учителі початкових класів школи-колегіуму під час тренінгу вчилися створювати цікаві, динамічні заняття в ігровій формі без крейди, взаємодіяти з об’єктами в реальному часі, організовувати колективну та групові роботи. Тренінг був надзвичайно цікавим та плідним.
 Використовуючи інтерактивні технології в роботі, ми не лише робимо освітній процес сучаснішим та якіснішим, але й підвищуємо престиж нашого сучасного навчального закладу.

Алла Яковенко,
вчитель початкових класів школи №3-колегіуму