Навчання під час карантину продовжується!

У перші дні карантину діти раділи, що не треба вставати рано та йди до школи. Але згодом вони зрозуміли, що школа – це нові знання, друзі, спілкування, тому зараз з нетерпінням чекають цікавих занять он лайн та з великим бажанням виконують завдання. Настав час для експериментів, творчості та креативу.
  Досліджуючи питання «Навіщо ми їмо?», першокласники школи №3-колегіуму з'ясували, що їжа впливає на наше самопочуття, допомагає нам здійснити багато різних справ та відіграє вагому роль у нашому житті.

Учитель 1-Б класу Алла Яковенко закликала дітей пофантазувати і уявити себе у ролі справжніх кухарів та приготувати канапки за власним рецептом. Вийшли справжні кулінарні шедеври! Даруємо Вам! Смачного!