Піднімаємось сходинками педагогічної майстерності

  Учителі школи №3-колегіуму стали активними учасниками семінару - практикуму «Створення вправ з використанням програмного забезпечення «Intboard Easy Start» на уроках природничо-математичного циклу». Дане заняття, яке провів представник фірми «Intboard» Анатолій Малюх було спрямоване на формування теоретичної бази знань та здобуття практичних навичок щодо підготовки уроку з використанням інструментів програмного забезпечення Intboard. Учителі не були пасивними слухачами, а активно практикували з інструментами програмного забезпечення, створювали вправи, працювали з вбудованими шаблонами, конструювали уроки в програмі “Intboard Easy Start”.

 
  Програмне забезпечення, використанням якого оволоділи вчителі природничо-математичного циклу школи-колегіуму, дало широкі можливості для навчання і демонстрації матеріалу. І тепер на уроках хімії, біології, математики, фізики, географії, природознавства, інформатики вчителі мають можливість писати, малювати, редагувати, зберігати всю інформацію для подальшої роботи. Цікавинкою є можливість змінювати об’єкти: рухати, клонувати, перевертати, змінювати розмір, блокувати, редагувати.

 
  Цікавим і пізнавальним було наше заняття. Кожен з педагогів, що відвідав семінар, безперечно, зумів піднятися на ще одну сходинку у своїй педагогічній майстерності.

Олена Хлівна,
вчитель хімії та біології школи №3-колегіуму