Час для самоосвіти

Упровадження дистанційного навчання під час карантину - це час для самоосвіти не лише учнів, а й вчителя. Сучасні технології, які впроваджують вчителі школи №3-колегіуму, надають можливість залучити учнів до цікавих форм роботи. Важливо в першу чергу надати дітям фактичний матеріал для підготовки домашнього завдання. Це зробити дуже просто, можна залучити відео, таблиці, допоміжну літературу, довідники, навчальні презентації тощо. Наступним етапом у дистанційному навчанні стає робота на онлайн-платформах, де ми використовуємо тестові завдання на сервісах: «На Урок», «МійКлас», «Classroom», «ZNO-2020», роботу з сервісом «Learningapps», розроблені завдання в сервісі «Kahoot» та багато іншого. Робота з цими програмами дає можливість дуже легко перевірити виконані завдання.

Проте, на нашу думку, під час дистанційного навчання дуже важливо підтримувати психологічний та емоційний стан дітей. Адже дітям не просто оволодіти тим чи іншим матеріалом без живого спілкування з вчителем. В таких моментах ми залучаємо спілкування з дітьми у вайбері та по телефону, із задоволенням «зустрічаємось» та навчаємось в онлайн-просторі через сервіси Skype та Zoom.
Отже, залишайтесь вдома, будьте здорові і пам’ятайте, що карантин - це час для саморозвитку!

Анастасія Шаматова,
вчитель історії та правознавства школи №3-колегіуму