Просто знати - це не все

Вивчення хімії має на меті формування в учнів не лише обов’язкового мінімуму хімічних знань, умінь, а й наукового світогляду, виховання загальної екологічної культури, розвиток творчих здібностей, формування компетентної особистості.

«Просто знати - це не все. Знання необхідно використовувати!» Під таким девізом пройшов узагальнючий урок хімії у 8-Б класі школи №3-колегіуму. Учні в ігровій формі повторювали теоретичний матеріал, а виконання інтерактивних вправ за допомогою LearningApps та програмного додатку Intboard, зробило навчання динамічним, інтерактивним, цікавим та сучасним. Поєднання розумової діяльності з практикою відбулось за допомогою хімічного експерименту: демонстраційного, який провела вчитель Олена Хлівна, використовуючи цифрову лабораторію Еinstein, та лабораторного. Під час досліджень учні мали можливість закріпити та вдосконалити теоретичні знання.

Долаючи труднощі, виконуючи різноманітні завдання, кожен учень на уроці зумів досягнути успіху.