Сучасний урок історії

У центрі сучасного освітнього простору стоїть дитина, а головним завданням для кожного вчителя є формування всебічно розвинутої гармонійної особистості. На сьогоднішній день все більш актуальним стає застосування сучасних технологій навчання, які допомагають розвивати індивідуальність кожного учня та водночас формувати вміння спілкуватись і працювати в команді. Однією з таких технологій є онлайн-сервіс LearningАpps. Цей метод розвиває практичні вміння учнів під час роботи на уроці.

Учні 6-А класу школи №3-колегіуму дуже часто на уроках всесвітньої історії працюють з LearningАpps. Так, під час вивчення греко-перських війн, діти активно долучилися до онлайн-пазлів, часової стрічки, онлайн-вікторини. Шестикласники набули в першу чергу практичних навичок з нової теми, що є дуже важливо для розвитку дітей покоління Альфа. Також діти працювали за методикою «кластер». Ця програма надає можливість послідовно в онлайн режимі вивчати новий матеріал, який супроводжується відео та ілюстраціями на інтерактивній дошці.

Отже, сучасний урок історії в нашому закладі поєднує в собі практичні і теоретичні знання учнів.