Вчилися цінувати художнє слово

Нещодавно у шостому класі школи №3-колегіуму пройшов незвичайний урок зарубіжної літератури за твором Володимира Короленка «Сліпий музикант». Учні досліджували пошук головним героєм свого місця у світі, розкривали тему мистецтва в повісті.

Урок зарубіжної літератури – це урок для душі. Учнів необхідно вчити любити й цінувати художнє слово, адже ніщо не може замінити спілкування з книгою. Розвинути інтерес до читання можна лише за однієї умови – кожен урок має бути цікавим.

Саме таким і був цей урок, на якому шестикласники розповідали цікаві факти з біографії письменника Володимира Короленка, залюбки відповідали на питання вікторини, розгадували кросворди, кроссенси, добирали епітети до характеристики героїв, демонстрували творчий проєкт, із задоволенням переглядали відеокліпи.
  Впевнені, що цей урок зарубіжної літератури залишив добрий слід у душах дітей.