Інженерний тиждень у школі

Одним із етапів цьогорічного місячника педагогічної майстерності у школі №3-колегіумі було знайомство з проведенням тематичних тижнів у НУШ. Таким тижнем обрали «Інженерний тиждень». Він проводився вперше в Україні і відкриття його приурочено річниці з дня народження Сергія Корольова.

Майстер-клас, який провели вчителі початкових класів Ольга Чорнобай та Наталія Шульгіна, занурили колег у світ інженерії, з її цікавими завданнями, ідеями та перемогами, з активною командною роботою. Адже, лише працюючи в команді, можна швидко побудувати башту із зубочисток, вежу з пластикових чи паперових келихів за допомогою гумки та шпагата, вдосконалити запропонований проект та виготовити з підручних матеріалів анемометр. І при цьому отримати ще й безліч позитивних емоцій. Саме такі інженерні споруди виготовляли педагоги колегіуму під час майстер-класу, вдосконалюючи власні життєві компетентності.