День Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми відзначаємо шосту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

Цього дня учні школи №3-колегіум разом з ученицями 7-Б класу Ганною Маценко та Наталією Бондарчук пригадали ті моторошні дні, хронологію подій, вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв, адже Герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, але і джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують справу Героїв Небесної Сотні, захищають наше з вами право на вільне життя.
  Ми висловлюємо глибокі співчуття родинам загиблих Героїв та закликаємо весь український народ до єдності у сповнений випробувань час для нашої держави.