«Маршмеллоу» на уроках англійської мови

Головне завдання вчителя на сучасному уроці - залучення до творчої співпраці всіх учнів, спонукання до пошуку істини, розв’язання проблем з ними. Реалізувати це завдання допомагає використання на уроці групових форм роботи.
  Так вчителем англійської мови школи №3-колегіуму Ольгою Бугаєнко був проведений майстер-клас для колег із використанням методики «Маршмеллоу» під час виконання групових форм роботи.

У процесі роботи учасниками моделювались реальні життєві ситуації, пропонувались проблеми для спільного їх вирішення.

Уроки з використанням таких технологій сприяють активізації навчальних можливостей учнів, формуванню соціального досвіду, виробленню особистих цінностей, створюють атмосферу співробітництва, творчої взаємодії в навчанні.