Мій безпечний інтернет

В останні роки в Україні стало традицією щороку, другого вівторка лютого, відзначати всесвітній День безпечного Інтернету.

До цієї дати учні 10-Б класу школи №3-колегіуму підготували та провели «інформаційний десант» для учнів початкових класів. Старшокласники розповіли меншим друзям у казковій формі про безпечний Інтернет, після чого учні молодших класів переглянули фільм, створений колективом 10-Б класу, який на І міському конкурсі «Мій цікавий та безпечний електронний світ» в номінації «Відео» став лауреатом. Учениця 6-А класу Скорик Ганна прочитала власний вірш про Інтернет та презентувала казку.

Після побаченого і почутого відбулося обговорення цікавих моментів, а «казкова країна Інтернет» стала для дітей надійним помічником та джерелом корисної інформації,  де діти будуть себе почувати захищеними.