Як навчати майбутніх лідерів

Як навчають у школах США? Які вміння потрібно розвивати і як має змінюватися українська освіта для того, щоб підготувати дитину до майбутнього? Про це і багато іншого розповіла вчитель англійської мови школи №3-колегіуму Наталія Голоднюк під час педагогічної ради, поділившись із колегами результатами своєї участі у 7-тижневому стажуванні в США за Програмою педагогічної майстерності вчителів з країн Євразії, Азії, Африки та Латинської Америки/ the teaching Excellence and Achievement Program (TEA).

Як розповіла Наталія Юріївна, найголовніші компетентності для сьогоднішніх американських школярів - це вміння розраховувати на свої сили, працювати в команді, бути гнучкими, бути лідером. Школярі в США вже давно усвідомили, що моє неякісне навчання сьогодні - це моя низькооплачувана праця в майбутньому. Саме тому учні докладають максимум зусиль для того, щоб бути успішними. Про те, як навчати майбутніх лідерів, розвивати важливі уміння, які активності використовувати на уроках, розповіла Наталія Юріївна колегам на своєму майстер-класі.