Пісні та малюнки на уроках німецької мови

Багато хто вважає вивчення іноземних мов непростим процесом. Проте, сучасні освітні технології дозволяють вивчати мови ефективно та з цікавістю, у чому мали змогу переконатися педагоги школи №3-колегіуму під час майстер-класу з німецької мови «Пісні та малюнки на уроках німецької мови як інструмент розвитку комунікативної та соціокультурної компетентності учнів», який провела для колег на зимових канікулах учитель іноземних мов Тетяна Григорів.

За допомогою веселої пісні учасники швидко навчалися основним фразам привітання та запитань про справи, що необхідні для повсякденного спілкування. За допомогою віршованих рядків кожен намалював символ Нового 2020 року – Мишку, та засвоїв основні буквосполучення німецької мови. Таким чином, впродовж десяти хвилин учасники майстер-класу переконалися у тому, що читати та говорити німецькою просто, а вивчення іноземної мови може бути цікавим та захоплюючим.