Бережіть ялинку!

  Свято Нового року завжди з нетерпінням чекають дорослі та діти. До цього часу головним атрибутом таких свят є ялинка. Адже всі сім’ї за традицією прикрашають лісову красуню, якою б вона не була – великою чи малою.
 Але чи задумувався кожен із нас хоча б раз, наскільки це зашкодить нашій природі? Ми вирубуємо або купуємо великі живі ялинки, але ті малі, які ще залишились, на жаль, так швидко (протягом року, до наступних святкувань) не виростуть. А як же наша планета?

 
  Саме цю проблему підняли вихованці групи продовженого дня 2-А,В класів школи №3-колегіуму в своїй ляльковій виставі «Бережи ялинку!», яку з задоволенням подивилися малюки 1-2-х класів. Так улюблені дитячі герої – Білочка, Зайчик, Корівка, Ведмедик, Вовк, Песик – показали гостям, що можна прекрасно обійтись і без зрубаних дерев.
  Висновок всі глядачі зробили однозначний – потрібно піклуватись про нашу планету і про нас самих. Отже, хвойні дерева треба садити, а не вирубувати!

 
  На підтвердження цього в школі №3-колегіумі протягом грудня тривала традиційна акція «Замість ялинки – святковий букет!» В цій акції взяли участь усі класні колективи, тому цілий місяць на шкільній виставці нас радували своїми творчими втіленнями святкові ялиночки, букети, віночки та сувеніри із найрізноманітніших матеріалів.

 

Прес-центр школи №3-колегіуму