Новорічна казка продовжується

Закінчився І семестр 2019-2020 навчального року. І підсумком півріччя в 4-А класі школи №3-колегіуму, окрім контрольних та виставлення оцінок, стала ще дуже цікава подія. Це – веселе новорічне свято-подорож у казку, організоване батьками в останній день семестру.

До дітей, яких у вік новітніх технологій, здавалося б, нічим не можна здивувати, завітали казкові герої - Баба Яга, Олень, Мудрий Кіт, Кощей та Чарівник. Разом з ними четвертокласники через відкритий портал завітали у казку і допомогли Оленю зібрати розгублені цифри від чарівного годинника. Допомогла і Баба Яга, яка виявилася доброю, розумною і вигадливою. А ще й справжньою чарівницею, бо змогла начаклувати появу новорічних подарунків. Ігри, танці, цікаві конкурси, веселий сміх супроводжував дійство. І байдуже, що казковими героями були мами та однокласники! Головне, що було весело і цікаво! А наостанок Баба Яга так начаклувала, що з пляшки пішов дим, там щось забулькало і з’явився мішок з подарунками! Дякуючи батькам, новорічні казкові канікули розпочалися! До зустрічі у другому семестрі, до нових знань, подорожей, конкурсів та веселих свят!

Ольга Чорнобай,
вчитель початкових класів школи №3-колегіуму