Активне шкільне життя

Грудень 2019 року виявився плідним і цікавим для учнів школи №3-колегіуму. Учасники гуртка «Основи журналістики» відвідали акти-конференцію в місті Черкаси, де брали участь у майстер-класах з медіаграмотності та аналізу мовлення. Учениці 10 класу Діана Стеблина та Анастасія Карпенко були нагороджені грамотами та футболками.
  Учні 7-А, 9-А та 9-Б класу зустрічалися з військовими , які провели бесіду з правил поведінки з незнайомими предметами, продемонстрували різні види зброї та розповіли про наслідки її використання.

Для учнів 7-А та 9-Б класів був проведений інтегрований захід до Дня пам’яті жертв голодомору, під час якого учні представляли дослідження на тему «Історія і моя родина», виступала лекторська група, створена виставка.
  Не менш цікаво пройшов захист проектів на суспільну тематику серед учнів 9-Б класу, під час якого старшокласники обговорювали різноманітні питання: «Як зберегти навколишнє середовище», «Стосунки між однолітками», «Хто такий жебрак», «Краса і природа» та багато інших тем. За круглим столом учні вчилися ставити питання, вислуховувати думку опонента, доводити свою точку зору.

Світлана Волошина,
вчитель української мови та літератури
школи №3-колегіуму