Ми віримо у вас, захисники!

4 лютого в нашому закладі відбулась зустріч з іще одним смілянським волонтером, Олександром Квасом, який постійно відвозить необхідну допомогу на передову в зоні АТО. Під час зустрічі, учасниками якої були члени шкільного парламенту та учні 5-х класів, Олександр Леонідович розповів нам, які події зараз відбуваються на сході, як бійці радіють тим малюнкам, листам, листівкам, солодощам, які ми їм передаємо, як вони додають їм сил та наснаги боротися далі. Олександр Леонідович показав фото, зроблені за декілька кілометрів від Донецького аеропорту (на фото). Зворушливим моментом зустрічі стало вручення подяки колективу школи №3-колегіуму за моральну підтримку української армії та посильну допомогу в обороноздатності держави, яку передало командування 34 мотопіхотного батальйону. Але найціннішими були слова, які передав Олександр Леонідович нам від бійців: лише в єдності наша сила. Лише поважаючи один одного, допомагаючи один одному, ми зможемо перемогти!

Президент шкільного парламенту Яна Бардиш, яка отримувала подяку, висловила щиру вдячність Олександру Леонідовичу та передала від усіх учнів, учителів, батьків нашим захисникам такі слова: «Повертайтеся живими і з перемогою! Ми віримо у вас!» (на фото).

А в школі №3-колегіумі за ініціативи шкільного парламенту та директора Тетяни Анатоліївни Карло продовжується благодійна акція по збору продуктів харчування, засобів гігієни, теплих речей для воїнів АТО.

Ми – за єдину мирну Україну! Ми – за перемогу! Слава Україні!

Яна Бардиш, Єлизавета Ковзаліна,

юнкори прес-центру школи №3-колегіуму