Піжамний день

Щоб зробити черговий день навчання у школі цікавішим, не потрібно чогось надзвичайного. Створюйте собі свято просто так!

Так, у третьому класі школи №3-колегіуму був «піжамний день». Діти прийшли у яскравих піжамах і потрапили у справжнє свято! Спочатку було «масове читання в шкарпетках», потім «Мозковий штурм на подушці», а опісля «Піжамний квест». Під час квесту діти випробували свої мистецькі здібності, швидкість, влучність, вміння зберігати спокій, розгадувати ребуси і, навіть, надавати першу допомогу. Ну і звісно ж, не обійшлося без «піжамного дефіле»! А на перерві не обійшлося без битви подушками!. «Веселощі в капцях» - «Піжамна дискотека» була яскрава, сучасна із світломузикою. Наприкінці діти писали есе на тему: «Мої враження про «піжамний день». Які ж ці враження виявилися захопливими!