Незвичайне свято

Незвичайне та цікаве свято відзначається у всьому світі 27 листопада – День шпильки і голки. Творчо,  креативно  провела урок  вчитель трудового навчання школи №3-колегіуму Галина Попова. Дівчатка-п’ятикласниці зацікавились цією подією та мали можливість під час уроку відгадати загадки про інструменти та матеріали, які використовуються під час шиття та вишивки; пригадати з уроків історії, як первісні люди використовували шило, виготовлене з обтесаного каменю, для зшивання шкіри тварин; ознайомитися з відеопрезентацією про вигляд  найпершої голки, виготовленої з каменю близько 17 тис. років тому. Дівчатка  познайомилися з історією виникнення сталевої голки, дізналися  про церемонію, яка проходить в Японії - «Фестиваль зламаних голок», прослухали історію про виникнення англійської шпильки та про її винахідника. Учні пригадали, де використовували в роботі англійську шпильку, розглянули прикраси, які можна виготовити з англійської шпильки, зіграли в «Блеф-гру», повторивши правила безпечної роботи з цими інструментами.

Діти залишились задоволеними, отримали море вражень та позитивних емоцій.

Світлана Гаращенко,

заступник директора з виховної роботи школи №3-колегіуму