День вдячності


  28 листопада члени шкільного учнівського парламенту школи №3-колегіуму організували в нашому закладі свято – День вдячності. Учні заздалегідь підготували слова подяки, які з особливою теплотою та любов’ю адресували своїм вчителям:

 
«Вітаємо з прекрасним святом! Нехай Ваше життя буде наповнене затишком, щастям, прекрасними зустрічами, радістю перемог і досягнень, величезною любов’ю і душевним спокоєм. Бажаємо стабільного благополуччя, міцного здоров’я і великої енергії, щоб повноцінно жити і радіти життю. Нехай цей день подарує безліч приємних моментів і посмішок рідних, сімейного затишку, щастя і добра, дружніх зустрічей, веселощів і радості. Нехай всі будуть вдячні за те, що мають, нехай це цінується і бережеться.


Бажаємо, щоб Ви з вдячністю приймали все те, що дарує нам Господь. І нехай у Вашому житті ніколи не буде печалі і приводів для прикрощів. Бажаємо світлих і щасливих днів, які будуть наповнені нескінченною любов’ю до близьких, щирою повагою оточуючих, величезним прагненням до успіху і безкорисливим, людським добром.
З Днем Вдячності!»

Прес-центр школи №3-колегіуму