Тепло дитячих сердець – нашим захисникам

На сході України – війна. Справжня… Гинуть наші солдати, які захищають рідну землю від посягань агресорів. Гинуть мирні мешканці – діти, літні люди… Але ми розуміємо, що перемогти в цьому військовому протистоянні не може тільки армія. Ми розуміємо, що переможемо ми лише всі разом, уся країна, від заходу до сходу, від півночі до півдня… Тому ми, шкільна родина школи №3-колегіуму, продовжуємо допомагати бійцям із зони АТО, мирним мешканцям. Багато вже зроблено в нашому закладі, але ще більше хочеться зробити, щоб нарешті припинилась ця війна, щоб наші воїни повернулись живими і здоровими до своїх родин в усіх куточках нашої держави!

На жаль, не всі дочекаються перемоги… Не всі бійці повертаються додому здоровими. Їм дуже потрібні наші теплі слова, щирі почуття, відчуття того, що все, що вони зробили – не марно. Тому ми, учні школи №3-колегіуму, пишемо нашим захисникам листи, малюємо листівки, малюнки, виготовляємо обереги. У минулу суботу смілянськими волонтерами разом із настоятелем храму Різдва святого Івана Хрестителя УАПЦ та капеланом Смілянської козацької сотні отцем Михайлом Шевчуком були відвезені до Одеського військового шпиталю дитячі листи, малюнки, обереги, які виготовили учні школи №3-колегіуму (на фото).

Світлана Рогач, керівник

прес-центру школи №3-колегіуму