«Запалюємо пам'яті свічу…»

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-1933 років. Факти про голодомор тривалий час замовчувались. На роки, на десятиліття... Довго чекали, але проснулась людська пам’ять, заговорили свідки трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.

До Дня пам’яті жертв Голодомору в школі №3-колегіумі пройшов урок-реквієм «Запалюємо пам'яті свічу ». Шестикласники підготували добірку історичних фактів про голодомор, про тих, хто безневинно загинув у ті голодні роки. Торкнулися душі кожного і вірші з музичним супроводом, і пісні про сумні роки, а мовчазним висновком, що ятрив душі і пломенів в очах школярів, стало: «Хай не повторяться ніколи жахіття тих років».