Круті ігри

У жовтні на базі школи №3-колегіуму відбувся семінар вчителів фізичної культури, під час якого педагоги обмінювались досвідом щодо підготовки до участі у міському етапі Всеукраїнського багатоетапного спортивно-масового заходу «Cool Games» («Круті ігри»).

Учителі фізичної культури закладу Олена Єгорова та Сергій Маслюк ознайомили із суддівством спортивно-масового заходу «Cool Games» та показали відео правила проведення гри «Cool Games». У практичній частині семінару презентували естафети шкільного етапу гри з учнями старших класів. Далі вчителі фізкультури міста - учасники семінару - відпрацьовували правила суддівства гри «Cool Games».

Цей захід вперше проводиться в школах України з метою впровадження інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури. «Круті ігри» сприяють збільшенню рухової активності та популяризації серед школярів здорового способу життя.