Романтична «Софіївка»

Теплого осіннього дня учні 8-Б класу школи №3-колегіуму відвідали національний дендрологічний парк "Софіївка" в місті Умань. Під час екскурсії дітей вразила краса і неповторність унікальної архітектури та ландшафт парку. Зустріли і водоспади, і мальовничі кам'яні брили, і розташовані на різній висоті оригінальні альтанки, і хитромудрі містки. Кожний куточок овіяний міфами і легендами стародавньої Греції та Риму, пов'язаний з переказами та романтичними історіями про сімейне життя Потоцьких. Цей дивовижно красивий і мальовничий парк по праву можна назвати вічним пам'ятником коханню.

Не менш захоплюючим був відпочинок в оновленій частині парку "Сучасна Софіївка" в стилі єдиного в Східній Європі "фентезі-парку". Діти, прогулюючись парком, могли побачити унікальні композиції та арт-об’єкти, де світ української культури та міфології поєднався зі світом древнього Сходу.

Це була незабутня та захоплююча подорож до європейської та  романтичної "Софіївки".