Свято Першого дзвоника

Ось і настала мить, коли  у школі-колегіумі пролунав Перший дзвінок. 750 учнів переступили поріг рідної школи. Наша дружна шкільна родино радо прийняла у свої обійми 81 першокласника.  Креативно, неординарно відбулося свято в ромашкову стилі, де головні дійові особи наші малюки-першокласники. В цей хвилюючий, радісний, неповторний  день з особливими напутніми словами звернулися випускники до наймолодших. Всі присутні дружніми аплодисментами привітали Чемпіона Світу з таеквандо – Колеснікова Нікіту, який  вчора повернувся з Болгарії. Гарна, мелодійна, весела пісня від Єлизавети Номерчук задала гарного настрою та надихнула всіх на позитивні емоції. Кращі учні 11 класу Нагорний Андрій та Власенко Владислава та учні першого класу Несененко Марія та Санжаровський Артем, переливом шкільного дзвінка,  запросили всіх учнів на перший урок.

Прес-центр школи № 3-колегіуму