«Навчаємось разом»: у співпраці – сила!

Напередодні нового навчального року педагоги школи № 3-колегіуму познайомилися з «методичними родзинками», новинками та цікавими прийомами, які зможуть використовувати у своїй діяльності під час майстер-класу, що провела вчитель початкових класів Наталія Маценко. Докладніше розібралися у всіх тонкощах проєкту «Learning together»/«Навчаємося разом», у якому бере участь наша школа. Цей проєкт фінансує Міністерство закордонних справ Фінляндії і реалізує компанія FCG International у співпраці з Гельсінським університетом. Він має на меті підвищення якості освіти та суспільного сприйняття української освіти. Вчителі дізналися, чого може навчитися український педагог з освітніх змін Фінляндії. Ми пересвідчилися, що не лише вчителі початкових класів, які працюють в Новій українській школі, а й вчителі середньої та старшої ланки, з цікавістю опрацьовували нові методики, активно співпрацювали під час групової роботи «Картинна галерея», інтегрували свої предмети та з захопленням складали тематичні дні за обраною темою. Можна сміливо стверджувати, що всі вчителі нашого навчального закладу готові до змін в освіті та до роботи з учнями, які навчаються в НУШ.

Наталія Маценко, вчитель початкових класів,
учасник проекту