Yellow Submarine розпочала свою подорож!

27 травня розпочав діяльність мовний табір школи №3-колегіуму Yellow Submarine. Діти мали гарну нагоду поспілкуватися із чудовими людьми, які приєдналися до нашої табірної сім'ї - це гості Білал Смак та Алексіс.

Діти надзвичайно цікаво та з користю провели час. Учасники табору з радістю брали участь у різноманітних активностях, запропонованих волонтерами. Водночас, Білал і сам приймав активну участь у всіх іграх, вікторинах і навіть долучився до флешмобу.

Дітлахи також чимало творили... Результат - це чудова картина, яку вони намалювали власноруч (буквально) і поділилися своїми очікуваннями від спілкування у таборі, які обов'язково здійсняться.
  Ми впевнені, що цей день в таборі всі запам'ятають надовго, оскільки він був дійсно особливим.

Наталія Голоднюк,
учитель англійської мови школи №3-колегіуму